Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytając "Potop", modlisz się za dusze. Pod Łukowem powstała biblioteka za zmarłych

Utworzony przez hehehehe, 13 listopada 2009 r. o 16:43
duży ale z malutką napisał:
Mart ! ale z tym czosnkiem to zgadłem ? oj chyba zgaaaadłem ! no powiedz Mart wreszcie : jesteś Żydem ? tak czy nie ? A co to ? zapytac nie wolno ? żaden wstyd, zdarzają się większe nieszczęścia... No i jak tam ? dalej mordujecie kobiety i dzieci w Gazie jak hitlerowcy w getcie w Warszawie ? dalej lejecie im na głowy płynny ołów ?[/quote] Po pierwsze nie bylo mnie bo mialem inne sprawy na glowie. Nie jestem gowniazem, ktory siedzi na necie calymi dniami i sie uzera z innymi gowniazami. Co do bycia Zydem... Calym sercem za tym narodem, mimo, ze przeciez ich polityce. Szukalem, pyatalem, czy moze mam ten zaszczyt miec korzenie zydowskie. Niestety Wedlug ciala nie jestem tego narodu, co moj Zbawiciel. Ale dla Ciebie moge byc Zydem. Powiem Ci ze kocham Zydow ! Ich kulture, kraj, jezyk, bo jestem katolikiem. Jestem w 100 % zgodny z tym co Jan Pawel II nauczal. On modlil sie w synagogach, przy kazdej pielgrzymce organizowal spotkania z Zydami. Jako katolik, jestem wyznawca Slowa Bozego przekazanego takw Nowym jak i w Starym Testamecie. Cala Biblia jest tak samo wazna, bo to jedna calosc. Dlatego wszystko co w Niej zawarte uznaje. BOg jesli raz powie to nie zmienia. Izrael jest wybranym narodem raz i na zawsze i Pismo Swiete mowi, ze caly bedzie zbawiony. Jestem pewien, ze Bogu sie nie podoba, to co robia teraz ale tak samo mu sie nie podoba Twoje zachowanie jednak On kocha kazdego czlowieka bez wyjatku takiego jakim jest. Ocena zachowan, to rzecz drugorzedna. Niczym sie nie roznisz wiec, bo tak Ty jak i ja i caly Izrael to grzesznicy, ktorych Bog kocha taka sama miloscia. Jednak kazdy bedzie z tego sadzony co zrobil z tym co otrzymal. Ty otrzymales wiele, nawet zdawalo sie, ze wystepujesz w obronie wiary, wiec lepiej staraj sie byc prawowierny, bo gorsza Twoja sytuacja, jesli uslyszales a odwrociles sie. Jak mowi Slowo : (2 Pt 2, 20-22) "Jeżeli bowiem uciekają od zgnilizny świata przez poznanie Pana i Zbawcy, Jezusa Chrystusa, a potem oddając się jej ponownie zostają pokonani, to koniec ich jest gorszy od początków. Lepiej bowiem byłoby im nie znać drogi sprawiedliwości, aniżeli poznawszy ją odwrócić się od podanego im świętego przykazania. Spełniło się na nich to, o czym słusznie mówi przysłowie: Pies powrócił do tego, co sam zwymiotował, a świnia umyta - do kałuży błota". No sory ale to Slowo Boze. Jeszcze co do kwestii zydowskiej mowilem Ci zebys sie schowal i nie robil wiochy. Zenujacym nazistom sie jeszcze okazujesz byc. Mi to trudno zrozumiec, bo od dziecinstwa widzialem ile ten narod wycierpial w Oswiecimiu i innym obozach. Jestesmy w wraz z nimi ofiarami holokaustu, nie tylko oni, wiec jak mamy sie nie rozumiec ? Oczywiscie inna sprawa tych z Ameryki, co zakalmuja historie, ale to jest zalosne i godne najwiekszego potepienia i szlag mnie przez to czasem trafia. Ale widzisz... Znowu trzeba wywarzenia a nie goraczkowania sie i rozdzielenia roznych spraw a nie rozpetywania kolejnej wojny swiatowej, bo jak ofiara upodobniesz sie do kata w swej nienawisci stajac sie tym z czym rzekomo walczysz. Tak to juz jest z psychika, ze upodabnia sie czlowiek, do tego, co nienawidzi, zainteresuj sie psychologia. Wiec czym Ty jestes ? Ja widze, ze jestes miotany wiatrami, domyslam sie ze z nikad sie to nie wzielo, jak tez twoj porywczy charakter i ta nienawisc do wszystkiego, co sie rusza. Sadze, ze to przezycia z domu Cie do tego doprowadzily, oszczedze ci czegos na forum... Wierz mi, ze oszczedze.
Młot napisał:
Primo św Augustyn! duo wiesz juz co KK mówi o duszy! tertio Jesteś żydem?[/quote] Na ultimo juz odpowiedzialem. CO "primo sw Augustyn" ? Widze, ze niewiele, albo nic ci nie pozostalo. "Temu co nie ma, zostanie odebrane nawet to, co my sie wydaje, ze ma". Nic nie bylo nic nie ma, pozostaje pustka... Dlaczego chcesz mnie o dusze zwierzat pytac ? Przeciez to ty powinienes sie douczyc, bo ja mam to na co dzien. Czy nie widzisz roznicy miedzy dusza wegetetywna, zmyslowa i rozumna, czyli duchowa ? Mowa byla o mordowaniu przestepcow. Dusza zwierzeca nie ma tej samej istoty co ludzka, dla mnie jest niczym, bo nawet nie moge powiedziec nikim, jesli mowa o godnosci o osobie itd. Oczywiscie, wszystko co jest to dar Bozy i taka dusza tez, ale jesli porownac ja z dusza istoty ludzkiej, to pozostaje nazwa, bo nie ma tej istoty. Istota czlowieka jest czlowieczenstwo, jest stworzony na obraz i podobienstwo Boga, bo ma dusze rozumna, zdolna poznawac, tworzyc, kochac. Zwierze ma tylko psychizm i dusza zwierzeca umiera wraz z cialem a dusza ludzka jest przeznaczona dla zbawienia, dla tego, ktory uwierzy w Imie Jezusa i wyzna, ze umarl na krzyzu i zmartwychwstal dla zbawienia jego. Dlatego, nie ty jestes sedzia duszy i nie odnos sie do tego co podaje znowu KKK. Wiem co podaje, jednak ktorys z was o mordowaniu przestepcow pisal, wiec to inna sprawa. [quote name='Młot' post='207299' date='16.12.2009, 18:45:13']Wiele nienawiści do twoich braci (jesteś żydem?) w tobie Mart, widać to między słowami które piszesz! Nigdzie nie napisałem, że wątpię w prymat Papieża! Pisałem tylko o wątpliwościach jakie mam kiedy patrzę na hierarchie! Myślenie holistyczno-systemowe nie ma nic wspólnego z religią, tylko z sposobem postrzegania problemów, i zagadnień! Nie pisałem że jestem lefebrystą tylko, że ostatnio zbliżyłem się do ich sposobu postrzegania religii! Mart wiele jeszcze przed Tobą nauki, ale po tym jak widzę że nie chwytasz prostych skrótów myślowych czarno widzę twoja karierę! Czytaj chłopcze i myśl, może coś
Podwazales prymat papieza. Jesli katolikiem jestes, powinienes uznac prymat a nie dyskutowac. Czym jest sedekwantyzm ? Sedewakantyzm (od łac. sede vacante - stolica (papieska) jest pusta) – hipoteza teologiczna, według której wszystkie osoby które zasiadają na tronie papieskim od czasu śmierci Piusa XII w 1958 roku, są antypapieżami. Acha, Twoje zblizanie sie do sedekwantystow nie jest podwazaniem prymatu papieza ale odrzucaniem wszystkich po Wat II Biedny papiez Polak, zostal ekskomunikowany zdaje sie przez niezlego mlota ! Hahhaha ! A to ponizej jeszcze lepsze ! [quote name='Młot' post='207299' date='16.12.2009, 18:45:13']Nie pisałem że jestem lefebrystą tylko, że ostatnio zbliżyłem się do ich sposobu postrzegania religii!
Ty w ogole nie pisales nic o lefebrystach, tylko ja tak stwierdzilem. Strasznie sie gubisz ale dobrze przeczuwalem, ze sympatyzujesz i z nimi. I mnie chcialbys heretykiem nazwac ? Ale pojechales teraz tym cytatem. "Ich sposob postrzegania religii" Nie bede ci juz wyjasnial o co z nimi chodzi, ale to zdanie juz jest w ogole nieadekwatne i nie poprawne. Przestan juz tlumaczyc wszystko swoimi skrotami myslowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kokosz napisał:
Do Młota i jego kolegów - w jakim celu udzielacie się na forum? Forum służy do dyskusji, do czytania i odpowiadania, a Wy piszecie bez sensu, w dodatku używając wyzwisk i niecenzuralnych słów. Tylko w ten sposób umiecie siebie reprezentować? Niestety - minusem internetu jest jego anonimowość i Wy to wykorzystujecie. Ciekawi mnie, czy w realu też w ten sposób prowadzicie rozmowy? Mart pisał rzeczowo, odpisywał konkretnymi przykładami. Zresztą było kilka osób, którzy także wiedzieli na czym polega dyskusja. Proponuję Wam - abyście zajęli się pouczającą lekturą- może jeszcze Wam coś pomoże - zamiast tracić bezcenny czas na bezowocne surfowanie po necie. Hm, nawet problemem jest dla Was zrozumienie tego, że obywatele polscy studiują za granicą - dla Was, jeśli ktoś np. studiuje na Uniwersytecie w Pradze - jest Czechem, a jeśli ktoś inny w Jerozolimie - jest Żydem - nie wiem czy płakać z tego czy się śmiać ... Drodzy Bracia - Młocie i reszta - do nauki! Pozdrawiam [/quote] Jak widzicie powyzej... Mysle, ze wielu Wam sie tu przyglada i mimo, ze tez wielu moze by sie nie zgodzilo z moimi pogladami, to jestem pewien, ze zgodza sie, ze wasz poziom to dno. Ciotowanie, deb***owanie, sranie... Latwo sie dajecie wyprowadzic z rownowagi jak wtedy, kiedy sie odgrazaliscie wysadzeniem nas w lasach ... Nie no ! Po co sobie to przypomnialem ? Hahhaha ! Znowu glopawy dostaje. To bylo dziecinne i do kompletnie do D... Partyzanci internetowi ! To wasza Kampf ? A tak w ogole to wy cos podobni jestescie i zawsze razem tutaj na forum. Jestescie para ?
Młot napisał:
KOCHAM CIĘ! - DUŻY PISZ![/quote] Kheem, khem. Nic nie dodaje... Juz wiem, czemu wszedzie cioty dostrzegacie. [quote name='Wariat' post='207411' date='16.12.2009, 21:42:58']Kokoszu kokoszu doszedłeś do głosu i sam sobie zaprzeczasz i kryjesz sie amoninowo pod głupim nikiem . Bałakasz o dyskusji a sam monologojuesz i oceniasz a powiedziane niesadz innych abyś sam nie był sondzony i masz problemy emocjonalne "jestEM Żydem - nie wiem czy płakać z tego czy siĘ śmiać ... ". יש לי אותך כולם בתחת
לא מזיז לי ת'תחת [quote name='cicha duża baba' post='207451' date='16.12.2009, 22:37:10']W niecny sposób ? a konkretnie ? Ty Kokosz po prostu za miętki jesteś na to forum. Idż sobie gdzie indziej ! I smarki z nosa obetrzyj bo uroku ci nie dodają ...
Prawdziwa baba z ciecie dzieciaku, dobrzes sie nazwal. Cwaniaczki z bablem w nosie. Mos wam z dundlem zza klawiatury wystaje bez konca siedzicie i pierdzicie w stolki. Takie to zalosne, ze az sie smutno za was robi. Piszecie o walkach, wojnach a nic nie robicie rozmazowe malolaty. Chcecie religgi uczyc tych, co was maja uczyc. Chcecie walczyc z herezja, zachaczajac o kazda wspomniana Piszecie o krajach w ktorych sie przesladuje i wyprawy krzyzowe chcecie robic a jestescie tysiace kilometrow od tych miejsc. Probujecie pouczac jak walczyc tych, co sa na bliskim wschodzie i walcza patrzac na smierc i uczestniczac w zyciu ludzi przesladowanych. Zadacie od innych douczenia sie, rabiac takie byki, ze az wstyd, mam kumpli z zagranicy, co was smialo polskiego moga uczyc. Piszecie o powaznym podejsciu do spraw, sami bawiac sie w wojne po lasach. Cytujecie Mlota i innych, jakby oni wyrocznia byli. Popieram tez Pilsudskiego, ale potepiam wiele jego pogladow. Imponuje mi Roman Dmowski ale potepiam jego antysemityzm. Kazdy ma cos co nie do konca jest sluszne i dobre, wiec nie egzaltujcie tak nikogo, bo tylko Bog jest doskonaly. I to, ze cos Mlot napisal, nie znaczy, ze musi byc to kryterium prawdy, z calym szacunem dla jego zaslug. Jeden tez tu sie Mlotem zwie i widzimy jaki to mlot. Troche pokory ! Cwaniaczki zza klawiatury z dundlem w nosie ! Gdzie byliscie i co przezyliscie ? Jakie to... Powinniscie sie teraz jeden przed drugim zawstydzic, jesli troche wstydu potraficie miec. Przeciez jeden przed drugim wiecie, ze tak na prawde nie macie zadnych osiagniec. Nic nie zrobniliscie, jestescie tylko dzieciakami krzyczacymi i marzacymi, ze bedziecie tworzyc wielka historie. Te wasze marzenia o lasach... Znam takich czubasow. Pewnie zawszew moro chodzicie, czy to do szkoly, czy to do kosciola i macie kazdy taki scyzoryk z kompasem i dwiema zapalkami w srodku zawsze co ? Wiem, bo w kazdej miescinie jest taki typ, co najmniej jeden. Zuchy ! Jeszcze tylko kilka klikniec i koncze z wami. Przez chwile jeszcze wierzylem, ze moze jednak...Ale nie. Juz nie ma szansdla was zdaje sie. Musicie sie wyszalec w lesie, to jest ten glupi wiek, z tego sie wyrasta. Skoncze z wami, bo nie jestescie dobrymi partnerami do rozmowy, bo to co zaraz zrobicie to posypia sie "K" i "CH". No dalej ! Powstrzymacie sie tym razem ? Przygryz wargi i zacisnij piesci, bo nic wiecej nie mozesz. Ja bym to wszystko jeszcze raz puscil dla innych, albo skopiowal. Tak zrobie ! BO niezly kabaret z tego wyszedl, moi znajomi beda mieli niezla zlewe. Pokaze wam najlepsze kawalki. Ale wal ! Najlepsze te wasze odgrazajki byly. Dlugo pozostaniecie tacy w mojej pamieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBRANE SCENY :
Siekiera napisał:
Jest akcja - będzie reakcja, wcześniej czy póżniej ! Urodzi się wreszcie jakiś nowy Karol Młot ! Musimy być gotowi pójść za nim, w bój, z mieczem w dłoni, bez litości dla tych lewackich dupków i dla tych dzikich hord zza Gibraltaru ! Europa będzie jeszcze nasza ![/quote]
Młot napisał:
P.S. Plus naszych dyskusji jest taki, że Teolog wymiękł,[/quote] [quote name='Konserwatywny Katolik' post='206514' date='14.12.2009, 21:24:43']Dziś wróg Boga stoi u bram Rzymu i Jerozolimy, (...) musimy się zjednoczyć, i ruszyć
[quote name='Młot, gość' post='206655' date='15.12.2009, 10:28:57']Jedź do Indii tam mów o miłości! Hindusi by Cię żywcem obdarli ze skóry, a chrześcijanie wyrzucili,
A ty ? Pojedziesz tam ? Moze tu przyjedziesz ? Tez jest wesolo. Ostatnio w Kairze zarzneli kilkaset dziewczyn- chrzescijanek. Bede tam po swietach, daj adres puszcze ci kartke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
Będę walczyć, choćby w lesie! No lewactwo jesteście gotowi walczyć w lasach? Co Teolog ty na to, jesteś gotów za swoje głupoty po lesie w zimie walczyć? Jesteś? My Katolicy jesteśmy, mróz, zima, My się nie boimy, Bóg znami, w lasach będziemy na was czekać, na szosach czekać będziemy, z naszymi derkaczami! Kto ze mną?[/quote] To moje ulubione bylo ! Zaczyna sie !
Młot napisał:
Jesteś wilkiem w owczej skórze! Precz z tobą i twoimi herezjami niedouczony protestancie !
[quote name='Młot' post='206955' date='15.12.2009, 22:33:41']Co to przymiotnik? Sorry kończyłem podstawówkę w lesie, jako partyzant, nie mieliśmy czasu na dokładne studiowanie gramatyki. Nocne ataki,wybuchy granatów itp. Rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młot napisał:
CYTAT(Mart @ 15.12.2009, 22:31:18) * biggrin.gif Buahahahha ! Ale z Ciebie kolo. Wysiadam no ! Jeszcze przez chwile myslalem, ze wszystko ok... My sie zimy nie boimy. U-ha-ha ! Z kim Ty chcesz walczyc po lasach ? Boimy sie Was katolikow, my katolicy. Ale wariactwo ! Boze, dales nam ludzi... Co to jest ? biggrin.gif "Z naszymi derkaczami" A jeszcze przez chwile myslalem ze to na powaznie. Co za jazda. Moze juz sie bunkrujcie ! Kiedys po ataku na WTC znalazl sie jeden, co kilku jeszcze ziomkow zwerbowal i sie zbunkrowali w pewnej grocie w kraju w ktorym mieszkam, bedac pewnymi, ze sie zaczela III woja swiatowa. Znalazla ich policja zarosnietych, wyglodzonych po niecalym roku. Wrocili do rzeczywistosci i zyja. Wojny nie ma poki co. Ale spoko, pojdziemy za Toba nasz wodzu ! My katolicy, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl ! Moze byc na hymn ? P.S.Mam jeszcze pomysl na sztandar. (koniec cyt.) Jeśli to napisał naprawdę koleś który występował pod pseudo Mart, to stary jesteś deb***em, przykro mi, ale jesteś chory! Wierz mi bunkrujemy się po lasach! Zakładamy bazy, zbieramy prowiant, bunkrujemy się w lasach, na was czekamy! Zobaczysz, bez jaj inaczej zaśpiewasz tą piosenkę, o ile masz jaja![/quote] No rzeczywiscie, przerazajace to bylo [quote name='gamon' post='206976' date='15.12.2009, 22:57:54']Za te żarty z Polskich bohaterów to czeka cię zasłużona kara! Bolesna kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Ja też tak coś czułem, że to bolszewik i naiwny idiota! To dla nas kolejna nauczka, z gównem nie dyskutować, palić ogniem i mieczem! Aż zginie ruska hołota![/quote]
duży ale z małą siekierą napisał:
A zobacz h...ju na youtube filmik " Towarzysz generał"(tvp historia) ! To twój idol, Jaruzelskij sowieckij gienierał !A żeby was k... szlag trafił ! Bolszewickie k....y ! Szkoda że was nie powiesiliśmy zamiast liści...[/quote] [quote name='duża siekiera' post='206986' date='15.12.2009, 23:10:54']Mam nadzieję że ci piekło pochłonie ! Na pohybel sowieckiej hołocie !
[quote name='Młot' post='206992' date='15.12.2009, 23:23:32']Osobiście wyprawkę do pikekła ci zafunduje! Policzymy się po partyzancku! Zobaczysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart jesteś gnojem, zwykłym, antyklerykalnym gnojem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjzyjcie sie sobie raz jeszcze. Powinniscie sie teraz zawstydzic przed soba i powiedziec sobie : "Kurde ale przypal, glupio wyszlo z ta cala sciama z nasza armia niby. Teraz jak cymbaly wygladam. Kij z nimi ale przeciez mlot wie, ze nie mamy zadnej armi i czym chcielismy ich zastraszyc ? I on wie ze ja wiem, ze on wie. Ale g..." "Kurde, teraz mam dalej z duzym pisac na tym forum ? Przeciez powinienem cos mu na ten temat powiedziec, abyla sciema jak nic, jak dzieciaki sie zachowalismy, ale do d... " Na waszym miejscu bym juz zmienil loginy te sa spalone. I prosze was, nie uzywajcie wiecej imon wielkich ludzi, bo co oni wam zrobili, zeby tak ich osmieszac ? Pomalu wiec bede sie z wami zegnal, bo co tu sam tak bede sobie gadam, nie ma przeciez z kim. No gdzie jestescie dziewczyny ? A, poszlyscie na spacer ? Pewnie sie przechadzacie po lesie ciot w paproci szukajac. Juz teraz wiem, po co chcieliscie ludzi zwerbowac do musztre ! Juz ja was rozkminie ! Jak wy sobie pozniej w twarz na tym forum patrzycie ? Tfu ! Myslalem, jeszcze ze cos z was bedzie ale nie, pomykla i porazka. Myslalem, ze jednak jestescie troche powazni i da sie z wami jakos powaznie wspolpracowac. Ciagle jest mniej takich, ktorych mznaby jakos wykorzystac do wspolpracy ale wy wolicie sie pier***ami zajmowac a ja na serio przez chwile w was wierzylem, mialem nadzieje, no ale na was jeszcze czas. Musicie sie wyszumiec najpierw w lesie, rozumiem. Zycze zatem dobrej zabawy i raz jeszcze polecam moj hymn. Powodzenia ! Zegnam na wieki ! P.S. Piszcie na maila jakby co, jakbyscie jakiejkolwiek pomocy potrzebowali. Mam ten pomysl na sztandar i na uniformy tez. Wiecie za co bym was przebral ? Nie, no tu nie powiem, ale tak mi sie kojarzycie. Autor : Mart "pseudo-Zyd" Tytul : "My i nasz wodz !" My mlotkowi, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech posypia sie bluzgi, niech toczy sie piana, niech sie wyslinia i odejda na zawsze. Tyle czlowiek wart ile zdola napisac. Z kim przystajesz takim jestes, bando ! :* ...3,2,1 i zniknal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Zegnam na wieki ! P.S. Piszcie na maila jakby co, jakbyscie jakiejkolwiek pomocy potrzebowali. Mam ten pomysl na sztandar i na uniformy tez. Wiecie za co bym was przebral ? Nie, no tu nie powiem, ale tak mi sie kojarzycie. Autor : Mart "pseudo-Zyd" Tytul : "My i nasz wodz !" My mlotkowi, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, wstyd mi za ciebie! Precz z ciotą! jesteś zwykłym bolszewikiem! z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl !
jesteś zwykłym wrogiem kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
... by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, ....
Jesteś zwykłym du..em! Ot tyle, tylko zwykły leming może na mordzie chwalić Pana Naszego, a potem jego imienia nadużywać w durnych piosenkach. Oby nasz Kościół pozbył się takich jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Przyjzyjcie sie sobie raz jeszcze. Powinniscie sie teraz zawstydzic przed soba i powiedziec sobie : "Kurde ale przypal, glupio wyszlo z ta cala sciama z nasza armia niby. Teraz jak cymbaly wygladam. Kij z nimi ale przeciez mlot wie, ze nie mamy zadnej armi i czym chcielismy ich zastraszyc ? I on wie ze ja wiem, ze on wie. Ale g..." "Kurde, teraz mam dalej z duzym pisac na tym forum ? Przeciez powinienem cos mu na ten temat powiedziec, abyla sciema jak nic, jak dzieciaki sie zachowalismy, ale do d... " Na waszym miejscu bym juz zmienil loginy te sa spalone. I prosze was, nie uzywajcie wiecej imon wielkich ludzi, bo co oni wam zrobili, zeby tak ich osmieszac ? Pomalu wiec bede sie z wami zegnal, bo co tu sam tak bede sobie gadam, nie ma przeciez z kim. No gdzie jestescie dziewczyny ? A, poszlyscie na spacer ? Pewnie sie przechadzacie po lesie ciot w paproci szukajac. Juz teraz wiem, po co chcieliscie ludzi zwerbowac do musztre ! Juz ja was rozkminie ! Jak wy sobie pozniej w twarz na tym forum patrzycie ? Tfu ! Myslalem, jeszcze ze cos z was bedzie ale nie, pomykla i porazka. Myslalem, ze jednak jestescie troche powazni i da sie z wami jakos powaznie wspolpracowac. Ciagle jest mniej takich, ktorych mznaby jakos wykorzystac do wspolpracy ale wy wolicie sie pier***ami zajmowac a ja na serio przez chwile w was wierzylem, mialem nadzieje, no ale na was jeszcze czas. Musicie sie wyszumiec najpierw w lesie, rozumiem. Zycze zatem dobrej zabawy i raz jeszcze polecam moj hymn. Powodzenia ! Zegnam na wieki ! P.S. Piszcie na maila jakby co, jakbyscie jakiejkolwiek pomocy potrzebowali. Mam ten pomysl na sztandar i na uniformy tez. Wiecie za co bym was przebral ? Nie, no tu nie powiem, ale tak mi sie kojarzycie. Autor : Mart "pseudo-Zyd" Tytul : "My i nasz wodz !" My mlotkowi, zolnierze i zuchy ruszymy, tupniemy nie straszne nam duchy. Nie straszne nam zimy, wojowniczy my lud ! Pojdziemy, walniemy czy mroz to czy glod ! I Mlot znow powstanie i bedzie nam wodz, z nim nam nie straszny lewacki psi buc ! Bo oto zaloga Mlota Lomota krolewska my armia, niech ginie cholota ! Przemierzym, deptajac morde lewaka bo my jest wyrocznia, by znac Boga nakaz ! My zuchy, jak mloty nic nam zawierucha, juz wkrotce rozbita oporu siec krucha ! Bo my armia Mlota- jak cap to jak kafar, zginie nasz wrog i nasz co sie zaparl !
Alex alex tyle razy siem zegnałeś i wracasz wracasz jak zly szelong bo to jest tak jak ze slońcem i cieniem "cieniu czy jesteś wrogiem slonca , - jak moge być wrogiem kiedy nie moge bez niego istnieć". Wrócisz pod tym czy innym nickiem. להחזיר את היהודי הנודד הנצחי
Ostatnio edytowany 17 grudnia 2009 r. o 09:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Alex alex tyle razy siem zegnałeś i wracasz wracasz jak zly szelong bo to jest tak jak ze slońcem i cieniem "cieniu czy jesteś wrogiem slonca , - jak moge być wrogiem kiedy nie moge bez niego istnieć". Wrócisz pod tym czy innym nickiem. להחזיר את היהודי הנודד הנצחי
Msz racje, ze ja się na nim nie poznałem od razu;/ Mart Ciebie też kocham! Czy to znaczy, że jesteś gejem? Tyle pisałeś o miłości? Wiesz co to miłość? W twoich postach widać nutę homofobi! Uważaj to niebezpieczna choroba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mart napisał:
Przyjzyjcie sie sobie raz jeszcze. Powinniscie sie teraz zawstydzic przed soba ...
Mart, wiesz co ? z rana tak patrzę na to co pisaliśmy i ... głupio mi, chyba jednak przegięliśmy, tak, zdecydowanie przegięliśmy. Przepraszam, zachowałem się rzeczywiście jak gówniarz. Ty jesteś mądry gość ale, wybacz, nie rozpoznałem tego od razu. Im więcej ciebie czytałem tym bardziej powoli nabierałem do ciebie szacunku, ale tak się nakręciłem że głupio mi było się wycofać. Poważnie, jestem pod wrażeniem twojej głębokiej wiedzy i elokwencji. Rzadko się tu na forum spotyka człowieka na twoim poziomie, przeważnie odbywa się tu zwykła prymitywna nawalanka. No cóż - stało się. Mam jednak nadzieję że nam wspaniałomyślnie po chrześcijańsku wybaczysz i puścisz w niepamięć. Nie pozbawiaj nas możliwości obcowania ze sobą, nie odchodż, proszę. My z Młotem wiele lat spędziliśmy w lesie, wśród prostych ludzi z którymi nie było o czym rozmawiać. Głownym naszym problemem było jak zabić i nie dać się zabić.Wszędzie czaił się wróg, i my każdego od razu traktowaliśmy jak wroga. Ale masz rację, czasy się zmieniły, dzisiaj trzeba walczyć inaczej. Trzeba się uczyć, tak trzeba się uczyć. Pisz proszę, chcę się uczyć od ciebie bo widzę że jesteś mądry.Jak ciebie czytam to dopiero sie orientuję ile straciłem przez te wszystkie lata. Mam nadzieją że mnie zrozumiesz i wybaczysz. A jak nie to trudno, i tak pozostaniesz na zawsze w mojej wdzięcznej pamięci. Pozdrawiam. Duży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Mart ! Raz jeszcze przeczytałem to co wczoraj wieczorem i w nocy do ciebie pisaliśmy. No rzeczywiście - żenada absolutna ! Dno ! Upadek cywilizacji ! Zwykłe buractwo ! Nie mogę od rana patrzeć na siebie w lustro. No nie mogę. Och, gdybym mógł cofnąć czas i wymazać to co napisałem. Niestety, tego nie da się zrobić. I musze już z tym żyć, choćby nie wiem co. Jaki to jednak człowiek jest głupi ! Oto mieliśmy szansę żeby dżwignąć się wzwyż - nie skorzystaliśmy z niej, zaprzepaściliśmy ją. Och, biada mnie biada. I co mnie teraz czynić ? Dokąd pójść ? Co robic ? Kto mnie pocieszy w moim smutku bezbrzeżnym ? Był między nami mąż natchniony a my go odrzuciliśmy ! drwiliśmy z niego ! nie rozpoznaliśmy wagi słów jego ! Zamiast HOSANNA ! wołaliśmy PRECZ Z NIM ! A tak mądrze prawił ! I Słowo nam cytował, i do opamiętania wzywał, i o miłości Pana, miłosierdziu Jego opowiadał, do dialogu z wrogami wzywał, do ekumenii, o Narodzie Na Wieki Wybranym przekonywał, i linki podawał.... Och biada nam, biada...po 3 kroć biada... Mart, nie gniewaj się, ułomni jesteśmy i grzeszni, jako i ty przecie... Czyż mylić się nie jest ludzką rzeczą ? Wiem, zgrzeszyłem, ale któż jest bez grzechu ? Czyż już na wieki mam być potępiony ? Miej litość nade mną... Nie dręcz mnie dłużej... bo zaś oszaleję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to forum już umierło ? Bardzo zabawnie tu było. Trochu wam klijent pojechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały bez pytań napisał:
Czy to forum już umierło ? Bardzo zabawnie tu było. Trochu wam klijent pojechał.
No było ale się skończyło niestety. Szkoda. Wypłoszyliśmy ptaszka zbyt wcześnie. Mart, nie obrażaj się, pisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie taki Mart straszny, aby się bać. Widać, że facet jest słowny, napisał, że nie będzie tu wchodził i już. Nie miał po prostu z kim gadać. A co, tęsknicie? Przyznaję od siebie, że ciekawie czytało się, to co pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
No było ale się skończyło niestety. Szkoda. Wypłoszyliśmy ptaszka zbyt wcześnie. Mart, nie obrażaj się, pisz !
Hehe ! Juz raz tak mowiłes i się okazało, że was spunktował i olał . Z tego co widzę, to wy się wypłoszyliście. 10- iu na 1 -go i nic... Ja tam obserwowałem z ciekawości jak się to skończy ale widzę, że nie daliście rady. Zmłucił was klijent jak Pudzian Najmana. Należało wam sie. Internetowi kowboje ! A ty jeszcze chciałeś go wciągnąć w dalszą bajerę swoim cukrem a poźniej jeszcze próbowałeś z tego wybrnąć szyderą. (Zciotowałeś ?) Pograżyłeś się ... Hihi ! Lepiej zmień logina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nietakmaly napisał:
Hehe ! Juz raz tak mowiłes i się okazało, że was spunktował i olał . Z tego co widzę, to wy się wypłoszyliście. 10- iu na 1 -go i nic... Ja tam obserwowałem z ciekawości jak się to skończy ale widzę, że nie daliście rady. Zmłucił was klijent jak Pudzian Najmana. Należało wam sie. Internetowi kowboje ! A ty jeszcze chciałeś go wciągnąć w dalszą bajerę swoim cukrem a poźniej jeszcze próbowałeś z tego wybrnąć szyderą. (Zciotowałeś ?) Pograżyłeś się ... Hihi ! Lepiej zmień logina.
głupi jesteś jak twoj idol Pudzian, pomodle siem za ciebie
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2009 r. o 00:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...